دسته‌بندی نشده

بسته بندی شیرینی Ousyra

چگونه یک جزیره یونانی الهام بخش بسته بندی Ousyra شد

بسته بندی شیرینی سنتی و محلی لقمه ای Ousyra بصورت جدید اجرا شد . داستان تولید این شیرینی از قرن نوزدهم میلادی در جزیره یونانی با نام  Syros شکل گرفت .

در ارائه این شیرین یک شیوه سنتی وجود داشت که به آن Loukoumi گفته می شد . این شیرینی محلی معمولا در کنار یک قهوه سرو می شد . شکل اورجینال و اصلی آن به صورت یک آبنبات جویدنی است؛ که با پودر قند پوشیده شده و معمولا داخل آن با یک مغز مانند بادام ، پسته یا فندق پر شده است .

برای Loukas Chondros نحوه سرو محلی این شیرینی لقمه ای (Loukoumi) جرقه ای برای اجرای یک ایده جدید و منحصر بفرد در بسته بندی شیرینی بصورت کاملا سنتی ایجاد کرد .

 چگونه یک جزیره یونانی الهام بخش بسته بندی Ousyra شد

Loukas Chondros در ادامه اینگونه توضیح می دهد که داستان خلق بسته بندی شیرینی Ousyra با خاطرات کودکی و تجربه شخصی او همراه است . در زمانی که در جزیره یونانی Syros به همراه خانواده اش زندگی می کرده اند ، آغاز می شود. نام باستانی این جزیره Ousyra می باشد که ترجمه آن به زبان یونانی مدرن خوشحال است.

بنابر این لوکاس دست به کار شد. او به دنبال راهکاری بود تا شباهتی بین این شیرینی های سنتی و سمبلی از جزیره ، پیدا کند . با کنار هم قرار دادن این دو سمبل طرح جدیدی خلق شد .

Loukas Chondros با نگاه کردن به شهر از دور ، خانه ها را شبیه مکعب هایی دید که در کنار همدیگر قرار گرفته اند . از این رو برای طرح بسته بندی شیرینی آنها را به شکل مکعب هایی در نظر گرفت. با توجه به وجود گلهای رنگی در این منطقه برای طراحی روی بسته از گیاهان آن منطقه به صورت رنگی  الهام گرفت .

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
طراحی بسته بندی محصولات غذایی رژیمی

او توانست با طراحی جدید در بسته بندی شیرینی های سنتی لقمه ای Ousyra گام بلندی در جهت پیشرفت فروش و برقراری ارتباط بیشتر با مشتریان ایجاد نماید .

 چگونه یک جزیره یونانی الهام بخش بسته بندی Ousyra شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *