از ایده پردازی تا طراحی و چاپ یک اثر فاخر

الف پرینت تیمی حرفه ای است که فعالیت کلیدی خود را در زمینه چاپ تعریف کرده است. این گروه با استفاده از دستگاه های سخت افزاری، برنامه های حرفه ای و نیز نیروی انسانی کارآمد سعی بر چاپ و تولید اسناد تبلیغاتی با کیفیت دارد. از ویژگی های برجسته الف پرینت نسبت به مجموعه ها و سایر همکاران، کنترل بر روند تولید و نظارت بر چاپ است تا رنگ، تصویر، برش و تولید نهایی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با تضمین کیفیت تحویل داده شود.

پروژه شما چگونه اجرا میشود؟

کارفرما اگر ایده ای در ذهن داشته باشد، تیم الف پرینت بعد از مشاوره اولیه آنرا بصورت یک طرح گرافیکی اجرا میکند. این طرح با توجه به نوع دستگاه چاپ و روند تولید ایجاد میشود تا محصول با حداقل هزینه و با توجه به نیازهای اساسی شرکت تولید گردد.

ابعاد سند، رنگ بندی، خط تیغ و تا، کیفیت تصاویر، تفکیک رنگ و ساختار فونتها با نرم افزارهای حرفه ای مانند اکروبات و اسکو، عیب یابی و اصلاح و ماکت سه بعدی حرفه ای در صورت نیاز ایجاد میشود.

فایل خروجی در مراحل لیتوگرافی پیگیری و در زمان چاپ نیز نظارت بر چاپ بنحوی انجام میشود که کیفیت رنگ و تصاویر تا بالاترین میزان مشابه نمونه کار طراحی شده باشد.

کیفیت تضمین شده چاپی، عیب یابی حرفه ای سند طراحی شده، مشاوره صحیح و صادقانه، ارایه خدمات تبلیغاتی از نقات قوت تیم حرفه ای الف پرینت بوده و کارفرما با خیالی آسوده میتواند به برنامه ریزی ارایه شده، اعتماد کند.

شش مرحله کلیدی در اجرای پروژه چاپی

 • مشاوره اولیه

  مشاوره اولیه

  ارایه مشاوره خلاقانه و اولیه جهت انتخاب نوع متریال چاپی، ابعاد، تیغ بسته بندی، تیراژ و هر آنچه که در بهبود روند طراحی و تولید میتواند نتیجه ای بهتر و هزینه ای کمتر را در نهایت پروژه ایجاد کند.

 • بررسی سند

  بررسی سند

  بررسی سند طراحی شده با نرم افزارهای حرفه ای ادوبی و اسکو جهت مرور لایه ها، عیب یابی فایل از لحاظ رنگ، ابعاد، فونتها، کیفیت تصاویر، سایز و فرم بندی که رعایت آنها منجر به کیفیتی مطلوب میشود.

 • طراحی گرافیکی

  طراحی گرافیکی

  طراحی گرافیکی محصول کارفرما بصورت خلاقانه با رعایت اصول بین المللی و با توجه به نیاز تولید، نوع محصول و مباحث صادرات و برندینگ که میتواند در فروش نهایی محصول شرکت ثمر بخش باشد.

 • null

  خروجی سند

  آماده سازی سند برای خروجی با سخت افزارهای کالیبره شده و همچنین تهیه ماکت سه بعدی در صورت لزوم با توجه به نوع دستگاه چاپ و همچنین تفکیک رنگ و تشخیص نقاط لازم برای تا و برش.

 • null

  نظارت بر چاپ

  کنترل کیفیت سند و نظارت بر چاپ از لیتوگرافی تا مرحله چاپ و همچنین بررسی غلظت و اصالت رنگ، نوع متریال چاپی و تهیه گزارش در روند تولید جهت ارایه به موقع و با کیفیت محصول نهایی به کارفرما.

 • null

  تحویل سالم

  ارایه گزارش زمان بندی اجرایی و تحویل تمامی محصولات چاپ شده به کارفرما و نیز ارایه پیشنهادات مناسب جهت بعد از تحویل و ادامه همکاری مانند برندینگ، تبلیغات و گسترش محبوبیت نام تجاری محصول.

ارایه آثاری فاخر مبتنی بر تولید واقعی و نیاز کارفرما

استراتژی الف پرینت در طراحی و چاپ

الف پرینت اسناد طراحی شده توسط کارفرما را عیب یابی و در صورت لزوم طراحی مجدد گرافیکی محصول را با توجه به نوع دستگاه چاپ، میزان تولید و متریال چاپی انجام میدهد. در این صورت هم هزینه های تولید کاهش میابد و هم فایل طراحی بدون نقص برای چاپ نهایی آماده میشود. در تمامی مراحل کنترل کیفیت بروی چاپ و تولید انجام میشود و کارفرما از اینکه برند خود را بصورت با کیفیت و فاخر بصورت چاپی تحویل میگیرد، اطمینان خواهد داشت.

تلفن تماس

02188857196

دفتر مرکزی

میدان ونک، خیابان شهید حقانی، بعد از گاندی، پلاک ۴۰، طبقه اول، واحد ۱۵

پست الکترونیک

info@alefprint.com