تبلیغات

فراخوان مسابقات جهانی تصویر سازی ۲۰۱۹

فراخوان مسابقات جهانی تصویر سازی ۲۰۱۹

فراخوان مسابقات جهانی تصویر سازی ۲۰۱۹ برای عکاسان، طراحان، فعالین و اساتید در این زمینه اعلام شد.

افرادی که در سال ۲۰۱۸ آثار جدیدی خلق کرده اند، می توانند در هشت گروه در این مسابقه شرکت کنند و  به رقابت بپردازند .

این هشت گروه شامل: تبلیغات، کتاب، کتاب کودک، طراحی، ویرایش، آزمایش و تحقیق و تفحص در سایت به نمایندگی از بخش عمده ای از تصاویری که دنیای امروز ما را ساخته اند می باشد.فراخوان مسابقات جهانی تصویر سازی ۲۰۱۹

Ren Renwick مدیر عامل شرکت Illustrators درباره فراخوان مسابقات جهانی تصویر سازی ۲۰۱۹ گفت: شرکت در این مسابقات به نفع علاقمندان در صنعت تصویر سازی می باشد. ما ، فعالین در این زمینه را تشویق می کنیم تا با شرکت در این مسابقات (WIA) معیارهای خلق تصاویر را بالا برده و همچنین اهمیت حضور این رشته را در دنیا برجسته سازند. شرکت در این مسابقه به عنوان سکوی پرتابی برای برندگان می باشد.

در این مسابقات چهره های معروف بین المللی مانند: Kirstie Johnstone از اعضای هیئت رئیسه کمپانی AMV BBDO، خانم Leyla Reynolds سردبیر Gal-Dem و Stefan Bergmeier طراح و مدیر عامل شرکت GMBH به نمایندگی از شرکتهای معروف فعال در این زمینه به قضاوت آثار ارسالی خواهند پرداخت.

در مسابقات جهانی تصویر سازی ۲۰۱۹ هیئت داوران از میان آثار ارسالی فهرستی ۲۰۰ عددی از بهترین نمونه کارهای ارائه شده را به نمایش خواهند گذاشت. از بین آنها بهترین، جدیدترین و خلاق ترین ایده ها در هر گروه انتخاب و به عنوان برنده معرفی خواهند شد.

در نهایت پس از اتمام مسابقه و اعلام نفرات برگزیده ی این سری از مسابقات جهانی تصویر سازی ۲۰۱۹، کاتالوگی از تصاویر برندگان هر رشته در کنار هیئت داوران و همچنین شرح مختصری از نحوه برگزاری مسابقه و نمایش آثار تهیه خواهد شد و در اختیار علاقمندان در سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

شرکت در این مسابقه برای تمامی افراد از هر گوشه جهان آزاد خواهد بود و محدودیتی وجود نخواهد داشت.

فراخوان مسابقات جهانی تصویر سازی ۲۰۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *