برندینگ, بسته بندی, تبلیغات, طراحی گرافیک

نان و بسته بندی هوشمندانه

نان و بسته بندی هوشمندانه

نان و بسته بندی هوشمندانه برای استفاده بهتر

نان و بسته بندی هوشمندانه آن است که میتواند به ما این قابلیت را بدهد که که مدت زمان بیشتری از آن در منزل استفاده کنیم.

نان یک غذایی اصلی است که از خمیر آرد و آب تهیه می شود ، معمولاً پخته میشود. در طول تاریخ  ، این ماده غذایی در مناطق بزرگی از جهان یکی از غذاهای برجسته بوده و یکی از قدیمی ترین غذاهای ساخته شده توسط انسان است که در زمان طلوع کشاورزی از اهمیت بسزایی برخوردار بوده است.

برند تولید نان محبوبThe Baker’s Plant  با هزینه وام امتیازی صندوق ملی حمایت از کارآفرینی و بودجه گروهی به نام دلتا تاسیس شد.

رئیس جمهوری آذربایجان آقای ایلهام علی اف در مراسم افتتاح این کارخانه حضور یافت و بسته بندی های این مجموعه را مورد نظر قرار داد.

هدف این کارخانه، در یک مرکز تولید، که در آن هنجارهای بهداشتی پیش بینی شده است، تقاضا در این زمینه را با تولید نان و محصولات نانوایی که کاملاً خودکار تولید می شود، برآورده می کند.

با تجهیزات و پشتیبانی فنی Werner & Pfleiderer ، آلمان ، در هر مرحله از تولید یک سیستم کنترل جداگانه استفاده شده که میتواند نان مورد ارایه شده را به بهترین کیفیت ارایه کند.

برند تولید نان در زمینه نان و بسته بندی هوشمندانه توانسته گوی رقابت را به واسطه طراحی بسته بندی مناسب، دیزاین لوگو و استفاده از رنگ سازمانی مناسب از سایر رقبا برباید و بر هدف اصلی خود که کسب سهم بازار بیشتر است، برسد.

نان بیات به نانی که بلافاصله پس از فرآیند پخت و خارج شدن از تنور و یا فر، دست خوش تغییرا تی می شود که انرا غیر فابل استفاده میکند.

امروزه با ایجاد کردن تغییراتی در فرمولاسیون، روشهای تولید، بسته بندی و نگهداری از نان ها برای جلوگیری ازوقوع پدیده بیات شدن نان انجام میدهند تا بتوان نان را برای مدت زمان طولا نی تری نگهداری کرد.

یکی از راه های جلوگیری از بیات شدن نان به ویژه نان های حجیم، بسته بندی آن به صورت جدا جدا میباشد و بایستی از موادی برای بسته بندی آن استفاده کرد که نفوذ بخار آب در آن به حداقل ممکن برساند .

خنک کردن نان قبل از انجام عمل بسته بندی ضروری است .نان و بسته بندی هوشمندانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *