برندینگ, تبلیغات

طراحی برند مستر کیپلینگ توسط کمپانی ربات فود

باز طراحی برند مستر کپلینگ توسط ربات فود

باز طراحی برند مستر کیپلینگ توسط کمپانی ربات فود که به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای بسته بندی شناخته می شود، نگاه متمایزی را در باز طراحی برند مستر کیپلینگ خلق کرده است.

مردم انگلستان از کیک ها و محصولات مستر کیپلینگ شناخت کافی داشتند اما این میزان شناخت برای این شرکت کافی نبود و  آنها برای کشورهای دیگر برندی ناشناس بودند.

کیمبرلی تونگ به عنوان مدیر ارشد برند بین المللی شیرینی های برتر درباره این کمپانی افزود:

“بی شک برند مستر کیپلینگ در ایالت متحده و آمریکا و استرالیا شانس بزرگی به خاطر تکنولوژی خاص بسته بندی و کیفیت محصولات ارائه شده دارد.اما برای ورود در بازار بزرگ رقابتی باید در طراحی برند خود متمایز باشد تا حضور پر رنگتری داشته باشد”.

طراحی برند مستر کیپلینگ توسط کمپانی ربات فوددر استرالیا ۸۰ درصد بازار در دست شرکتهای است که محصولاتشان دارای هولوگرام  می باشد و مردم اشتیاق بیشتری در خرید محصولات جدید آنها دارند و در ایالات متحده آمریکا ترجیح مردم استفاده از کیکهای تازه در قنادی ها و همچنین برندهای قدیمی و نوستالژیک می باشد.

از بررسی هایی که کمپانی ربات بر روی بازارهای هر دو کشور انجام داد این نتیجه به دست آمد که برند مستر کیپلینگ به جای تکیه بر ارزش برند بریتانیایی محور خود برای مطرح شدن در این دو بازار باید روی گزینه های کیفیت و تازگی محصول، طراحی خاص و جدید در بسته بندی و همچنین ایجاد آیکون های جذاب تمرکز لازم داشته باشد.

بدون بررسی های دقیق در بازار جهانی و تغییر در عرضه محصولات، تیم مستر کیپلینگ به عنوان یک تیم نفوذپذیر، با طراحی قدیمی، کنسل کننده و کمی احساس وارد عرصه رقابت می شد.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
بسته بندی پاکتی قهوه فوری Voilà

ماتین ویتوفیلد به عنوان یکی از مدیران تبلیغاتی ربات فود گفت:

با بررسی های انجام شده در بازار ایالات متحده متوجه شدیم که پر فروشترین برند در آنجا فقط به خاطر بسته بندی خاص و جدید خود به این مقام دست یافته بود، اما اوضاع در استرالیا کمی متفاوت هست.

مردم در استرلیا به کلمه “فقط پخته شود” توجه می کنند. وی همچنین افزود: “تازگی و کیفیت به عنوان شعار ما در مطرح کردن این محصولات روی جعبه ها از اهمیت بالایی برخوردار است”.

کیک به عنوان یک قهرمان می باشد، که هر جایی مورد استفاده قرار می گیرد. عکس های جذاب روی بسته بندی محصولات و کیفیت مواد تشکیل دهنده بر ارزش این محصولات می افزاید.

ما در اجرای طرحهای بسته بندی از نقاشی های معاصر و زیبای اروپایی الهام گرفته ایم و با استفاده از رنگ های طبیعی خطر رنگ های مضر را کاسته ایم. البته ناگفته نماند که بسته های ما دارای رنگ بندی بسیار متنوعی می باشد.

در ادامه ماتین ویتوفیلد اضافه کرد:

در نهایت برای تکمیل این فرآیند شعار همیشگی مستر کیپلینگ را در جلو و قسمت بالایی جعبه بصورتی که با مخاطب به طور مستقیم در حال صحبت و متقاعد کردن مشتری برای خرید هست قرار دادیم و آن شعار اینست”هر روزت را خوشمزه کن.

طراحی برند مستر کیپلینگ توسط کمپانی ربات فود

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *