برندینگ, بسته بندی

کیک استارباکس با بسته بندی جدید کمپانی Design Bridge

بسته بندی کیک استارباکس

کیک استارباکس برای جشنواره پاییزه شانگهای بسته بندی جدید خود را توسط کمپانی Design Bridge اجرا خواهد کرد.

 طراحی بسته های جدید با رویکرد و نگرش بر مسائل فرهنگی در صنایع بسته بندی ایجاد شده است . هدف از اجرای این طرح ، جلب توجه بیشتر نسل های جوان در چین به آیین و رسوم کهن می باشد.

Tom Gilbert مدیر اجرایی پروژه بسته بندی کیک استارباکس در Design Bridge به این صورت توضیح می دهد که :” جشن پاییزه که “جشن برداشت” نام دارد بصورت سالیانه برگزار می شود .

اعتقادات مردم در منطقه بر این است که مردم با شرکت در این جشن همگی به دور ماه جمع  و با آن یکی خواهند شد .”بسته بندی کیک استارباکس

وی در ادامه افزود:” در این مراسم افراد برای آشنایان، دوستان و معشوقه خود کیک می خرند و در کنار یکدیگر به جشن و پایکوبی می پردازند.

آن چه که حائز اهمیت است ، ارائه کیک ها بصورت متمایز می باشد.

چالش اصلی ما اجرای طرحی هیجان انگیز و جدید همراه با حفظ سنت و فرهنگ چین با نماد استارباکس در این جشنواره بود.

آشنایی طراحان در Design Bridge با سنت های بومی و محلی منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

همچنین درک بصری که از استارباکس داشتند اجازه ریسک بالایی را به آنها می دهد. به عنوان مثال آنها پالتی رنگ از سبز آهکی، در کنار نارنجی و بنفش را انتخاب کردند.

با اجرای این سبک طرحهای سنتی را به چالش می کشیدند. همچنین به مخاطبان جوان خود اعلام می کردند که چیز جدیدی برای نمایش به وجود آورده اند.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
بسته بندی نان های شرکت Genius جدید شد!

آنها با این نوع طراحی در بسته بندی کیک استارباکس ، تعادلی بین آیین های سنتی و فرهنگ تازه در جامعه ایجاد کردند. بهبسته بندی کیک استارباکس عنوان مثال: در فرهنگ چینی در چنین روزی مردم و ماه با هم یکی خواهند شد و با الهام از این ایده ، مردم و نماد استارباکس در کنار هم قرار گرفته اند.

بسته بندی جدید کیک استارباکس در جعبه های دست سازی چوبی تراش خورده ایجاد شده است.

بسته بندی های جدید به گونه ای می باشد که هر جعبه در امتداد جعبه ای دیگر طراحی شده است، بسته ها به صورت قالبهای جداگانه برش خورده اند. وقتی آنها را در کنار هم قرار می دهیم از الگوی خاصی پیروی می کنند.

همچنین داخل بسته ها یک کارت مخصوص قرار گرفته است که دنبال کننده الگوی روی بسته کیک استارباکس می باشد.

در نهایت هدف از اجرای این جزییات نمادین ، که در داخل و روی بسته های کیک طراحی شده است، جمع آوری اعضای خانواده به دور همدیگر در این جشنواره می باشد.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *