سفارش طراحی و چاپ

طراحی و چاپی دقیق و زیبا داشته باشید

الف پرینت با بهره گیری از نیروی انسانی بسیار کارآمد، تجهیزات حرفه ای و نیز تجربه ای بالا، تنوع بالایی را در زمینه طراحی گرافیک و چاپ به کارفرمایان ارایه میکند. الف پرینت تنها فعالیت چاپی یک محصول یا برند را انجام نمیدهد بلکه با اجرای طراحی گرافیک فاخر، کنترل کیفیت فایل، بررسی عیوب سند و نیز نظارت بر چاپ نهایی با توجه به نیاز کارفرما و تولید نهایی، سند تجاری لازم را تا مرحله چاپ آماده میسازد. الف پرینت سندی بر اساس تولید واقعی و نیاز کارفرما طراحی، عیب یابی و به مرحله چاپ و تولید میرساند و کیفیت نهایی محصول، تضمین شده است.

مراحل اجرایی سفارش طراحی و چاپ در الف پرینت

1.مشاوره اولیه

مشاوره اولیه جهت بهترین انتخاب در مورد ابعاد، تیغ، تیراژ، نوع متریال چاپی و زمان بندی تولید

2.بررسی سند

بررسی سند طراحی شده فعلی محصول کارفرما و عیب یابی آن از لحاظ رنگ، ابعاد، سایز و فرم بندی

3.طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی محصول کارفرما بر اساس اصول تولید و چاپ در صورتی که طرحی از قبل موجود نباشد

4.خروجی سند

خروجی سند با توجه به دستگاه چاپ و متریال تعریف شده چاپی

5.نظارت

نظارت بر روند لیتوگرافی، چاپ، صحافی و انبارداری نهایی

6.تحویل سالم

تحویل سالم محصول تولید شده به کارفرما

هارد باکس

جعبه سخت یا جعبه هاردباکس نوعی از بسته بندی لوکس است که برای محصولاتی مانند آرایشی بهداشتی، شکلات، عطر و دارو، کادویی و نیز وسایل گوناگون استفاده میشود. مقاومت و کیفیت بالای چاپ بروی این نوع جعبه باعث شده تا در بین سایر محصولات بسته بندی، محبوبیت بیشتری پیدا کند. تنوع ارایه تکنیک های چاپی مانند طلا و نقره کوب و نیز استفاده از فومهای محافظتی در داخل این جعبه، از ویژگی های دیگر جعبه سخت یا هارد باکس می‌باشد.
الف پرینت در ابتدا به بررسی تیغ و فرم بندی محصول پرداخته و با نرم افزارهای حرفه ای تولید تیغ، ماکتی از محصول نهایی بصورت واقعی تولید میکند. بر اساس ماکت، طراحی گرافیک دقیق انجام و نمایش سه بعدی دیجیتالی با طرح و نقاط طلاکوب و یووی و طرح کلی به کارفرما ارایه میشود و مراحل نظارت بر چاپ نیز در ادامه انجام می شود.

جعبه هارد باکس
کارتن مقوایی

کارتن مقوایی

کارتن های مقوایی همانند هاردباکس به منظور قرارگیری محصولات مختلف تعریف شده اند با این تفاوت که از لحاظ هزینه تولید، ارزان تر و در تیراژ کمتر قابل ارایه هستند. از  بسته بندی کارتن مقوایی علاوه بر قرار گیری محصولات مختلف میتوان به صورت جعبه های کادویی و یا حامل بسته بندی های دیگر درون آن نیز استفاده کرد. سطح بیرونی و درونی کارتن معمولن با رنگ های تخت و فایل تصویرسازی شده و انواع فونت طراحی می گردد.
الف پرینت در مورد بسته بندی کارتن، مانند هاردباکس عمل میکند. اینبار پیشنهاداتی را بر اساس نوع محصول و نوع کارتن و فلوت آن تعریف میکند و محدودیت طرح گرافیکی و تیغ را بر اساس نوع کارتن بازتعریف میکند. مانند جعبه هاردباکس، ماکتی سه بعدی واقعی از بسته بندی نهایی تولید و بعد از تایید، تولید ماکت دیجیتال و عیب یابی نهایی و نظارت بر چاپ تا تولید نهایی انجام می شود.

لفاف پلاستیکی

لفاف های بسته بندی از مواردی خاص هستند که بروی بسته بندی های نوشابه، چیپس و پفک و یا بطری های آب دیده میشوند. دستگاه چاپ های هلیوگراور و فکلسو بروی این لفاف های چند لایه میتوانند چاپ بسیار با کیفیت ارایه دهند. تنوع رنگی و نیز استفاده از مواد متالایز میتواند جذابیت فراوانی برای بسته بندی ایجاد کند. هم موضوعات تصویری و هم وکتوری یا متن میتوانند بروی این نوع لفافها قرار بگیرند.
از آنجایی که هزینه تولید لفاف های پلاستیکی بسیار بالاست و روند چاپی با دستگاه های هلیو و فلکسو انجام میشود، این محصولات دقت بیشتری را میطلبد. به همین دلیل، الف پرینت با نرم افزارهای مخصوص این دستگاه های چاپی سند را پیش از سیلندر و کلیشه سازی بررسی و اصلاحاتی در مورد تفکیک رنگ و غلظت رنگ نقاط انجام میشود. بعد از تهیه ماکت دیجیتالی سند، نظارت بر تهیه سیلندر و کلیشه تا مرحله چاپ ادامه خواهد داشت.

لفاف پلاستیکی

اسناد تبلیغاتی

تمامی اسناد و موارد چاپی تبلیغاتی مانند کاتالوگ، بروشور، کتاب، پوستر، گزارش عملکرد، اوراق اداری و مجلات در تیراژ و تنوع کاغذهای مختلف چاپی را میتوان با دستگاه آفست به چاپ رساند. امروزه تکنیک های مختلفی مانند رنگهای پنتون، انواع یووی و کاغذهای بافت دار میتوانند در معرفی یک برند و محصول کارفرما بسیار تاثیرگذار باشند. صحافی های تمیز و چاپی بسیار با کیفیت از جمله موضوعات قابل ارایه در این قسمت است.
دستگاه چاپ آفست در مورد تولید این محصولات نقشی کلیدی ایفا میکند. به همین دلیل، طراحی گرافیک و فرم بندی اسناد تبلیغاتی با توجه به چاپ آفست تعریف میشود. عیب یابی سند یا همان پری فلایت با نرم افزارهای ادوبی اجرا و فایل مجدد اصلاح رنگ و کیفیت شده و برای لیتوگرافی ارسال میشود. نظارت بر چاپ و تولید در تمامی مراحل چاپ اسناد تبلیغاتی ادامه خواهد داشت.

تابلو هنری

تابلو شاسی و چاپ آثار هنری و تبلیغاتی بروی کاغذ عکس و یا بوم، امروزه بسیار گسترش پیدا کرده است. کیفیت بسیار بالا، متریال مرغوب و نیز ارسال صحیح اثار چاپ شده به کارفرما باعث شده تا مشتریان بسیاری با الف پرینت همکاری داشته باشند. آرشیو حرفه ای عکس مجموعه، کنترل بروی تولید و چاپ آثار و نیز تنوع ابعاد خروجی تنها قسمتی از مزایای تابلوشاسی های تبلیغاتی ما میباشد. این آثار در بخش فروشگاه سایت ارایه شده است.
از تابلوشاسی ها برای زیباسازی و ایجاد ترکیب بندی در دکوراسیون، منازل و یا غرفه های نمایشگاهی استفاده میشود. الف پرینت با دارا بودن آرشیو فوق العاده مناسب از آثار نقاشی، گرافیکی و تجاری میتواند به تولید تابلوشاسی و بوم چاپی در ابعاد و ضخامت های مختلف بپردازد. البته، چاپ آثاری که کارفرما نیز ارایه میکند امکان پذیر است و اسناد با کیفیتی بالا بروی متریال چوب، بوم و کاغذ مخصوص عکس چاپ خواهند شد.

همکاری در تدوین استراتژی کنترل کیفیت

تیم کنترل کیفیت مجموعه الف پرینت، آماده همکاری با سازمان ها و چاپخانه ها برای استانداردسازی مراحل طراحی و خروجی، نظارت بر چاپ و تولید محصول می‌باشد.

در این گام هر کارفرما میتواند نوع نیاز و ساختار سفارش خود را از طریق ایمیل یا تلفن با تیم الف پرینت در میان بگذارد تا با توجه به نیازهای کلیدی، هماهنگی های لازم برای ارتباط و تدوین استراتژی کنترل کیفیت تعریف گردد.

نیاز سفارش کارفرما بروی انواع دستگاه چاپ و یا مدیاهای مختلف چاپی توسط کارشناسان الف پرینت بررسی و بهترین تعریف در تولید پیشنهاد میگردد.

درخواست مشاوره و ارتباط با ما

با وارد کردن اطلاعات سند چاپی خود میتوانید حداقل موارد اولیه را برای مراحل طراحی، چاپ و پیش تولید در اختیار کارشناسان الف پرینت قرار دهید تا بررسی گردد. در اولین فرصت، با شما در مورد روند اجرای کار تماس حاصل خواهد شد.
  • مشخصات درخواست کننده

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .