برندینگ, طراحی گرافیک

مسابقات بین المللی طراحی Red Dot 2019

مسابقات بین المللی طراحی

مسابقات بین المللی طراحی Red Dot 2019 در تاریخ ۵ دسامبر، ۵۰ ثبت نام رایگان برای طراحانی که طی پنج سال گذشته فارغ التحصیل شده اند انجام خواهد داد.

در این مسابقه از همه تولیدکنندگان، طراحان و شرکت‌های طراحی دعوت شده است . تا در این مسابقات جهانی شرکت کنند . شانس برنده شدن خود در یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای طراحی جهان را امتحان کنند .

شرکت کنندگان در این بخش می توانند از بین ۴۸ گروه مختلف با توجه به توانایی خود ، یک رشته خاص را انتخاب نموده و در آن زمینه به رقابت بپردازند.

یکی از موارد مهم برای شرکت در این مسابقه طراحی ارسال نمونه ساخته شده آن محصول به محل داوری یعنی کشور آلمان می باشد.

گروههای انتخابی در مسابقات بین المللی طراحی Red Dot 2019 شامل طراحی مبلمان اتاق نشیمن، طراحی نیمکت، مواد تشکیل دهنده آنها، طراحی اشکال آنها، همچنین تکنولوژی ساخت رباتیک و مراقبت های بهداشتی می باشند.

مسابقات بین المللی طراحیروند ثبت نام برای فارغ التحصیلان جوان در این رشته به صورت بسیار ساده انجام خواهد شد . از نیمه شب یک پورتال برای ۲۴ ساعت باز خواهد شد .

شرکت کنندگان در این مسابقه کافی است برای ثبت نام، توضیح مختصری درباره خود، تصویر طرح و یک کپی از محصول طراحی شده ارسال نمایند .

هیئت داوران مسابقات بین المللی طراحی Red Dot 2019 محصولات شرکت کنندگان را بر اساس نوآوری، عملکرد و کیفیت بازبینی و ارزیابی می کنند که این مسئله جدیت رقابت و مقبولیت بین المللی اش را تضمین می کند .

جایزه مسابقات بین المللی طراحی Red Dot 2019  مهر کیفیت بر اثر برگزیده می باشد . برندگان، جوایز خود را در یک جشن پرشکوه که در آلتو تئاتر شهر اسن آلمان برگزار می شود دریافت می کنند .

از مزایای برندگان این مسابقه ،‌ استفاده از لگوی Red Dot برای تبلیغ در کار خود ، انتشار آثار در کتاب سال این مسابقه ، نمایش آثار برگزیده به مدت یک سال در موزه Essen Red Dot Design و … که برای شرکت کنندگان اهمیت ویژه ای دارد .

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
بسته بندی جدید قهوه بو داده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *