طراحی گرافیک

مسابقه بین المللی دانشجویی طراحی ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹

مسابقه بین المللی دانشجویی طراحی

مسابقه بین المللی دانشجویی طراحی ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ با حمایت انجمن صنفی سلطنتی هنر بریتانیا اطلاعیه ای را برای جوایز طرح دانشجویی اعلام کرده است. این مسابقه بین المللی دانشجویی طراحی با دور هم جمع کردن دانشجویان و فارغ التحصیلان در کنار هم فضایی را برای توسعه رشته طراحی فراهم می آورند.

هدف از اجرای امسال این مسابقه در سطح بین المللی تمرکز ویژه به روی برطرف کردن ۱۰ چالش بزرگ مسائل اجتماعی امروز جامعه جهانی خواهد بود. مجریان مسابقه ی بین المللی دانشجویی از انواع پیشنهادات جسورانه، الهام بخش، محرک و نو آورانه دعوت میکند تا طرح های خود را ارائه دهند. جوایز این دوره شامل ۳۰ هزار پوند جایزه نقدی و غیر نقدی می باشد که به ارائه دهندگان و اجراکنندگان بهترین طرح  اعطا خواهد شد. شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند با هر سلیقه و ایده ای طرح خود را ارسال نمایند.

رقابت برای ارسال آثار در مرحله ابتدایی این مسابقه بین المللی از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز شده است.

پس از بررسی های ابتدایی و دستیابی به اطلاعات مورد نظر، اقدامات بعدی انجام می گیرد. اولین گام و در پاسخ به  طرحهای مطرح شده، تشکیل گروههایی بصورت تک نفره و چند نفره در یک رشته بخصوص یا چندین رشته خواهند بود. مسئولیت این گروهها تحقیق و بررسی درباره پیشنهادات مطرح شده می باشد تا بتوانند با نحوه ارائه موضوعات خود به راه حل های خوبی در واقعیت برسند. بررسی کارشناسانه ی این موضوعات و در این شکل، منجر به اجرای بهترین طرحهای پیشنهادی در مسابقه بین المللی دانشجویی طراحی از جانب دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند در این زمینه خواهد شد.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
 بسته بندی چشم نواز شکلات batu

برای شرکت در این مسابقه بین  المللی دانشجویی طراحی آخرین مهلت ارسال آثار تا ۱۳ فوریه سال جاری می باشد که با توجه به استقبال بی شمار شرکت کنندگان در این مسابقه تا تاریخ ۱۳ مارچ تمدید خواهد شد. انجمن صنفی سلطنتی بریتانیا همواره در جهت پیشرفت صنعت طراحی پیشگام بوده اند و از طرحهای جدید حمایت می کنند.

مسابقه بین المللی دانشجویی طراحی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *