بسته بندی, طراحی گرافیک

بسته بندی جدید نوشیدنی Infinite Session

بسته بندی جدید نوشیدنی Infinite Session

بسته بندی جدید نوشیدنی بدون الکل Infinite Session توسط کمپانی B&B برای تولید کنندگان این محصول موقعیت جدیدی در فروش خلق کرده است .

شرکت Infinite Session با ارائه اولین محصول خود به عنوان آبجوی بدون الکل آغاز به کار کرد . این نوشیدنی ها در قوطی های Tesco و Marks & Spencer عرضه می شود .بسته بندی جدید نوشیدنی Infinite Session

در بسته بندی جدید نوشیدنی ، بسته های نقره ای و آبی این محصول با نشان دادن علامت فاقد الکل روی آن به مشتریان خود اعلام می کنند. که در این نوشیدنی از الکل استفاده نشده است .

از همان ابتدای کار Infinite Session با این اقدام جسورانه خود را بر سر زبانها قرار داده است .

طراحی لوگو روی بسته بندی جدید نوشیدنی Infinite Session به صورت دایره ای با زمینه سفید در وسط بسته اقدامی جسورانه  برای بهتر خوانده شدن نام این محصول می باشد . همچنین قرار گرفتن واژه بدون الکل در قسمت رنگی پایین قوطی برای ایجاد فرهنگ جدیدی در زمینه مصرف نوشیدنی های غیر الکلی می باشد .

کمپانی B&B با خلق این نوع بسته بندی موقعیتی را برای این نام تجاری ایجاد کرد تا علاقمندان بتوانند به راحتی آن را در جمع دوستانه خود استفاده کنند. شرکت Infinite Session تمایل داشت به مشتریان خود بفهماند که آبجو بدون الکل ، دارای طعم ، مزه بسیاری عالی می باشد . این محصول می تواند جایگزین مناسبی برای نوشیدنی های الکلی باشد .

کمپانی B&B در این راه به آنها کمک کرد تا به مشتریان خود این موضوع را بفهمانند و موقعیت خود را در بازار پیدا کنند .

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
بسته بندی پاکتی قهوه فوری Voilà

خلق موقعیت جدیدی که در بسته بندی جدید نوشیدنی برند Infinite Session ، به کمک کمپانی B&B ایجاد شده است، تجربه بی نظیری از ارتباط با مشتریان را به آنها تقدیم می کند .

سازندگان این محصول با ارائه آن ، به دنبال ایجاد بازار جدیدی در دنیای نوشیدنی های غیر الکلی هستند .بسته بندی جدید نوشیدنی Infinite Session

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *