بسته بندی

بسته بندی غذای کودک Ella’s Kitchen توسط کمپانی Biles Hendry

بسته بندی غذای کودک Ella's Kitchen

بسته بندی غذای کودک Ella’s Kitchen توسط کمپانی Biles Hendry به عنوان نخستین مجموعه در زمینه بسته بندی غذای منجمد کودک با نام Ella’s Kitchen فعالیت می کند.

این محصولات سالم و خوشمزه بصورت گسترده در فروشگاههای Tescoدر بریتانیا و ایرلند عرضه می شود. توجه به نوع بسته بندی، زیبایی، هوشمندانه و استفاده از عکسها و تصاویر غذاهای مورد علاقه کودکان زیر  ۸ سال و بزرگتر توانسته، نظر مشتریانی زیادی را به خود جلب کند.

در بسته بندی غذای کودک حفظ آرم Ella’s Kitchen، سبک تایپوگرافی دست نوشته ای، استفاده از طیف رنگ های روشن و تاکید بر لوگوی “مخصوص کودک” از موارد ضروری می باشد.

غذای کودک منجمد شامل: کوفته ریزه های سبزیجات که بصورت مکعبی برای غذاهایی مانند ریزوتو مناسبند، پوره های صاف و یک دست برای کودکان شیرخوار، بیسکوییت های ماهی، فلافل، کراکت های پنیری، کلوچه و … می باشند که به صورت تازه تهیه می شوند.بسته بندی غذای کودک منجمد Ella's Kitchen

بایز هنری برای بسته بندی غذای کودک از عکسهایی که تعاملات زیبایی بین غذاها و شخصیته هایی کارتونی دارند الهام گرفته است که با سلیقه بچه های مختلف مطابقت دارند.بسته بندی غذای کودک منجمد Ella's Kitchen

این محصول به عنوان یک ایده مناسب برای بزرگسالان نیز می باشند تا شیوه ای جدید را در خانه خود تجربه کنند. این بسته های گیاهی غذای کودک را با وعده های خانگی خود ترکیب کنند.

آیکون ها و تصاویر روی بسته بندی به مصرف کنندگان کمک می کنند تا مدت زمان لازم برای پخت غذا، ویتامین ها و مزایای تغذیه ای موجود در آنها را بدانند.

یکی دیگر از اهدافی که این نوع بسته بندی به همراه دارد این است، که کودک بعد از اینکه احساس بزرگی می کند. همچنان به عنوان مشتری وفادار باقی بماند.

Anthony Biles بنیانگذار و مدیر Biles Hendry درباره تغییر در بسته بندی غذای کودک افزود :” حرکت این گونه در یک برند تجاری چالش برانگیز است. ما با کمک Ella’s Kitchen به دنبال ساختن موقعیت و راهی جدید  برای جذب مشتریان کمی بزرگتر بودیم”.

بسته بندی غذای کودک منجمد Ella's Kitchen

 

وی همچنین افزود: بچه های بزرگتر علاقه ای به امتحان غذای کودک ندارند. بنابراین ما با همکاری Ella’s Kitchen به آنها این اطمینان را می دهیم که استفاده از این غذاها برای سلامتیشان مفید است. همچنین مصرف غذای کودک راهی ساده برای خانواده هایی می باشد که زمان لازم برای پختن غذا برای فرزندانشان را ندارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *