بسته بندی, تبلیغات

چالش بازاریابی FlexPack

چالش بازاریابی FlexPack

چالش بازاریابی FlexPack ، کمپانی SPC به همراه مرکز اقتصاد مدور به عنوان شرکای‌ جدید بسته بندی در این چالش جدید اعلام شده اند. آنها در این چالش بازاریابی باید نوآوری و خلاقیت خود را در بسته بندی های سریع و پلاستیکی قابل بازیافت به نمایش بگذارند.

بهترین ایده اجرا شده در این چالش بازیابی با ترکیب چند ماده می تواند در کمیته اجرایی FlexPack کار خود را آغاز نماید . اعضای تشکیل دهنده این کمیته اجرایی متشکل از چندین برند معروف جهانی، تولید کنندگان پلاستیکی و تامین کنندگان بازار بسته بندی می باشد .شرکت در این چالش به عنوان یکی از بهترین مکانها برای به رسمیت شناختن ایده های جدید و نو می باشد .چالش بازاریابی FlexPack

در چالش بازاریابی FlexPack بسته بندی های جدید بصورت انعطاف پذیر و چند منظوره می باشند. مواد تشکیل دهنده این بسته بندی ها می توانند بیش از نه لایه پلاستیکی ، آلومینیومی ، چسب ، کاغذ و دیگر مواد ، باشند . استفاده از این نوع مواد که در صنعت بسته بندی ارائه شده به طور گسترده، در مصارف خانگی از جمله کیسه غذای حیوانات خانگی ، لفاف شیرینی پزی و بسته های چیپس مورد استفاده قرار می گیرند . همچنین می توانند با این روش سریعترین قسمت در حال توسعه صنعت بسته بندی را به نمایش بگذارند .

از جمله مزایای چالش بازاریابی FlexPack ، استفاده از سیستم های بسته بندی جدید محصولات ، کاهش هزینه ها و بهره وری بیشتر از مواد بازیافتی در دنیای امروز می باشد .

این تکنولوژی ها باعث میشود افراد در صدد برطرف کردن موانع موجود و سرمایه گذاری مجدد زیست محیطی برآیند . علاقمندان در زمینه تولید و بسته بندی مواد می توانند ایده های خود را که از لحاظ اقتصادی سودمند هستند تا تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۸ ارسال نمایند . از بین موارد ارسالی بهترین اثر به صورت تولید انبوه در بازار عرضه خواهد شد .

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
بسته بندی بستنی Ben و Jerry

چالش بازاریابی FlexPack

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *