بسته بندی, طراحی گرافیک

بسته بندی آب سیب Wölffer 139 Cider

بسته بندی آب سیب Wölffer 139 Cider

بسته بندی آب سیب Wölffer 139 Cider توسط  کمپانی IWANT پیاده سازی و اجرا شد. IWANT با طراحی جدید خود باعث شده تا مشتریان بیشتری Wölffer 139 Cider را برای نوشیدن انتخاب کنند.

اگر شما هم برای یک مهمانی در کنار دوستانتان به دنبال نوشیدنی غیر الکلی خوشمزه می گردید. مطمئنا نوشیدنی آب سیب Wölffer 139 Cider را انتخاب خواهید کرد. فقط کافی است با کمی فکر و یک حساب سر انگشتی، از این آب سیب ترش برای پذیرایی از دوستانتان استفاده کنید.

البته ممکن است که شما جزو افرادی باشید که برای پذیرایی از مهمان هایتان خیلی خود را اذیت نکنید و اولین چیزی که در قفسه فروشگاه ببینید را انتخاب نمایید.

خب! اصلا نگران نباشید. چون فقط شما نیستید که اینگونه تصمیم می گیرید.بسته بندی آب سیب Wölffer 139 Cider

بنا بر روحیات متفاوتی که بین افراد وجود دارد John Gilsenan برای اولین بار ایده طراحی بسته بندی این نوشیدنی را با شکل خاص خود اجرا کرد . بهتر است داستان خلق این ایده را کمی به عقب ببریم یعنی در سال ۲۰۱۳ که Joey Wölffer در تلاش بود تا با استفاده از سیب های مزرعه winery در شهر Hamptons که بصورت تازه و آبدار پرورش می یافتند، نوشیدنی خوشمزه درست کند. از این رو برای به دنبال راهکاری برای بسته بندی آب سیب خود گشت.

بعد از اولین جلسه ای که بین او و Gilsenan برگزار شد. قرار شد که از عدد ۱۳۹ که پلاک ثبتی این مزرعه گرفته شده است، در طراحی روی بطری استفاده کنند.  Gilsenanهمچنین در ادامه توضیح داد که Joey Wölffer به دنبال نماد با ارزشی از شهر همپتون (Hamptons) بود که بتواند با ارائه آن هنرمندان و افراد مشهور این شهر را در نقاط دور و نزدیک معرفی کند و عواطف افراد را با یک حس معاصر و واقعی همراه با نوستالژی همراه نماید.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
بسته بندی بستنی Ben و Jerry

در بسته بندی Wölffer که توسط IWANT طراحی شده است در قسمت وسط بطری نام Wölffer و عدد ۱۳۹ به وضوح دیده می شود.بسته بندی آب سیب Wölffer 139 Cider

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *