برندینگ, بسته بندی, طراحی گرافیک

بسته بندی محصولات Anadin توسط شرکت Path تغییر پیدا کرد!

بسته بندی محصولات Anadin توسط شرکت Path تغییر پیدا کرد!

بسته بندی Anadin توسط شرکت Path تغییر پیدا کرد

کمپانی Anadin که در زمینه تولید قرص های مسکن مشغول به کار است، تصمیم گرفته با کمک شرکت Path بسته بندی محصولات خود را تغییر دهد.

این تغییرات در این راستا برنامه ریزی شد که مشتریان این محصولات بتوانند به راحتی و بدون نیاز به نسخه و تجویز پزشک بیماری خود را شناسایی و درمان کنند.

Path این مسئولیت را بر عهده داشت تا استراتژی خاصی طراحی کند. این کار باید به صورتی انجام می گرفت که در عین هماهنگی در بسته بندی نمونه کارهای Anadin تفاوت میان بسته های دارو به صورت فروش با بیمه و آزاد وجود داشته باشد.

در طراحی بسته های جدید مهمترین اصل بر این پایه بود که مشتری به راحتی بتواند با محصول ارتباط برقرار کند و همچنین نیاز ضروری خود را برطرف سازد.

بسته بندی محصولات Anadin توسط شرکت Path تغییر پیدا کرد!پس از ارزیابی های کلیدی و استراتژیک به این نتیجه رسیدند که با یک طرح ساده و برجسته کردن تفاوت های کلیدی هر محصول وجه تمایز آن را به راحتی به مشتری نمایش دهند و مشتریان هم بتوانند بر اساس نیاز خود محصول را تهیه نماید.

در حال حاضر ارزشی که برند Anadin در جهت ایجاد اعتماد سازی و ارائه تخصصی محصولات برای مشتریان خود کسب کرده به واسطه راحتی و قابل فهم بودن نوع بسته بندی محصولات بوده است.

معیار تشخیص تفاوت بین محصولات Anadin نوع چاپ بسته بندی محصولات می باشد.

بسته هایی که بصورت چاپ تک رنگ هستند برای استفاده از بیمه و بسته هایی که بصورت رنگی چاپ شده اند برای استفاده بصورت آزاد در داروخانه ها به فروش می رسند.

این نکته قابل اهمیت است که چاپ رنگی این بسته ها توجیهی برای افزایش قیمت آنها نیز می‌باشد.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
بسته بندی عجیب سس کچاپ Heinz

در نهایت تایپوگرافی موجود که روی بسته ها نشانه مهمی از رویکرد این شرکت برای افزایش ارتباط با مشتریان و همچنین تسهیل مصرف داروها برای آنها می باشد که با توجه به درد موجود، داروی مورد نیاز خود را پیدا کنند.

Gokce Sohbaz یکی از مدیران اجرایی Path در ادامه عنوان کرد:

“ارتباط برقرار کردن با مشتریان یکی از چالش موجود در صنایع داروسازی می باشد”.

کمپانی Path با این بروز رسانی در نوع بسته بندی، نخستین گام را در جهت تسهیل روند تصمیم گیری در انتخاب دارو برای مشتریان خود ایجاد کرده است.

بسته بندی محصولات Anadin توسط شرکت Path تغییر پیدا کرد!

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *