بسته بندی, طراحی گرافیک

مسابقات جهانی طراحی بسته بندی Pentawards 2018

مسابقات جهانی طراحی بسته بندی

مسابقات جهانی طراحی بسته بندی Pentawards 2018 برندگان خود را معرفی کرد.

در این مسابقات متخصصین در زمینه بسته بندی محصولات از سراسر جهان شرکت کرده اند. مجموعه آثار آنها توسط یک تیم ۱۲ نفره از اساتید و خبرگان رشته طراحی، بسته بندی و مدیران بازاریابی که به عنوان هیئت بین المللی داوری شناخته می شوند مورد بررسی و قضاوت قرار گرفت. در این مسابقات محدودیت برای گروه سنی و کشور خاصی وجود ندارد و همه افراد می توانند در این مسابقات شرکت کرده و آثار خود را به رقابت بگذارند.

کمپانی Pentawards با برگزاری بزرگترین مسابقه جهانی طراحی بسته بندی در صدد توسعه نحوه مطلوب تولید، طراحی و بسته بندی محصولات غذایی در آمده است. همچنین کمپانی Pentawards توجه ویژه ای به بهبود بازاریابی محصولات از طریق بسته بندی می نماید. مسابقات جهانی بسته بندی هر ساله در دو بخش، طراحی بسته هایی که هنوز وارد بازار رقابتی نشده اند و بسته هایی که در بازار عرضه شده اند برگزار می شوند.

در این سری از مسابقات جهانی طراحی بسته بندی که در سال ۲۰۱۸ برگزار شد، حدود ۲۳۱۵ اثر از ۶۲ کشور جهان در ۵ قاره به کمپانی Pentawards  ارسال شد تا با یکدیگر به رقابت بپردازند.

برندگان خوش ذوق و مبتکر که در این مسابقات شرکت کردنده اند موفق شدند از بین ۵۵ گروه رقابتی به ۴۱ مدال طلا، ۸۴ نقره و ۹۰ برنز دست پیدا کنند. لازم به ذکر است که در این مسابقات علاوه بر مدال طلا، نقره و برنز، جایزه ویژه هیئت داوران بسته بندی که شامل  ۵ پلاتین Pentaward  و الماس بود به برندگان این بخش داده شد. همچنین در ادامه از همگی شرکت کنندگان در این مسابقه تجلیل به عمل آمد.

برنده اصلی بخش بسته بندی محصولات کمپانی Mutti بود که با طراحی Auge موفق به کسب جایزه در این بخش شد.

مسابقات جهانی طراحی بسته بندی

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *