بسته بندی, تبلیغات

همایش بین المللی اساتید بسته بندی توسط Pentaward در آمستردام

برگزاری مراسم زنده بسته بندی بین المللی توسط Pentaward در آمستردام

همایش بین المللی اساتید بسته بندی توسط Pentaward با پخش زنده از ترمینال مسافربری آمستردام.

برگزاری این مراسم زنده به عنوان یک رویداد جدید  و بسیار مهم برای جامعه بین المللی طراحی و بسته بندی می باشد. این مراسم در تاریخ ۱۳ فوریه در ترمینال مسافربری آمستردام برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری همایش بین المللی اساتید بسته بندی بصورت زنده ایجاد فضایی ارزشمند برای مدیران متفکر و مبدعان خلاق در زمینه بسته بندی است، تا بتوانند دور یکدیگر جمع شوند تا به نتایج مفیدی دست پیدا کنند.

Adam Ryan به عنوان مدیر پروژه pentaward در پاسخ به علت برگزاری این رویداد اعلام کرد: “ایده برگزاری این مراسم به این شکل از اینجا متولد شد که اساتید بسته بندی و برش، از برند های موجود تا تازه وارد در این صنعت، متخصصین مواد، اساتید طراحی و پیشگامان در تکنولوژی این فرصت را پیدا خواهند کرد تا در زیر یک سقف  و در کنار یکدیگر با همکاری زمینه مساعدی را برای رشد و توسعه این صنعت فراهم سازند”.

گردهمایی بین المللی اساتید بسته بندی

وی در ادامه افزود :” همانطور که جامعه ما از طریق برگزاری اینگونه مراسم بصورت دیجیتالی و زنده در حال رشد می باشد. طبیعی به بنظر می رشد که ما از موقعیت منحصر به فرد خود در صنعت بسته بندی استفاده کنیم و به عنوان پل ارتباطی بین طرحهای خلاقانه و اجرا کنندگان مراحل مختلف در صنعت بسته بندی قرار بگیریم و با برگزاری همایش بین المللی اساتید بسته بندی بصورت زنده در آمستردام یک قدم بزرگ در جهت تحقق اهداف خود برداشتیم”.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
نان و بسته بندی هوشمندانه

گردهمایی بین المللی اساتید بسته بندیهمایش بین المللی اساتید بسته بندی در سه بخش اصلی برگزار خواهد شد که هر کدام با اهداف مختلفی طراحی شده است. این سه بخش شامل: بخش گردهمایی، الهام بخش و آموزشی می باشد.

قلب تپنده این رویداد بخش اول یا همان گردهمایی این افراد می باشد که در ترمینال مسافربری خواهد بود. علت اینکه این رویداد در چنین فضایی برگزار شده است افراد سبک ارائه طرحهای خود را، با توجه به تعامل زیاد بین آژانس های طراحی،  صاحبان برند های مختلف و کارشناسان بسته بندی مواد و تکنولوژی مدیریت می کنند.

بخش دوم یا همان بخش الهام بخش به نمایش گذاشتن آثار برنده طراحی ۲۰۱۸ اختصاص می یابد.

در این همایش آثار ارزنده ای از تمامی برندگان جهانی و مشهور Pentaward وجود دارد.

بخش سوم هم که بخش یادگیری است. جایی خواهد بود که طرح هایی که موفق به تولید آنها می شوند، وارد صحنه جهانی خواهند شد و مخاطبین را به چالش خواهند کشاند.

گردهمایی بین المللی اساتید بسته بندی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *