برندینگ, بسته بندی

بسته بندی و برندینگ آبمیوه Chillio

بسته بندی و طراحی برند آبمیوه Chillio

بسته بندی و برندینگ آبمیوه Chillio توسط کمپانی Slice آغاز به کار کرد. داستان ساخت آبمیوه ها از آن جا شروع شد که سه دوست به نامهای استیو، سایمون و لی به دنبال کشف و تولید یک نوشیدنی بدون الکل بودند. نوشیدنی غیر الکلی که حس متفاوت در عین حال انرژی بخشی برای مصرف کننده خود ایجاد کند. آنها دست به ترکیب انواع مختلف آبمیوه ها زدند. در نهایت به آبمیوه Chillio رسیدند.

تولید آنها تحول عظیمی در صنعت نوشیدنی های غیر الکلی ایجاد کرد. کسانی که از آبمیوه Chillio استفاده می کنند قطعا تجربه جدیدی بدست خواهند آورد.

کلمه Chillio هم از همان حس گرما و انرژی که در فلفل قرمز قرار دارد گرفته شده است .

این سه دوست با اضافه کردن آبمیوه های مختلف به به فلفل متوجه شدند که به یک کشف بزرگ و مهیج دست یافته اند. آنها می توانند محصول متفاوتی تولید نمایند .

برای پیشرفت بیشتر در این برند دست به ترکیب آبمیوه هایی مانند آب آناناس ، آب نارگیل ، آب لیمو ، آب گریپ فروت ، آب هندوانه ، آب زنجبیل و آب گلابی با هم زدند که به نتایج منحصر بفردی دست یافتند.

Alan Gilbody مدیر طراحی این پروژه از کمپانی Slice درباره بسته بندی و برندینگ آبمیوه Chillio اینطور توضیح داد که: ما تمام تلاش خود را کردیم که طرح های برچسب روی بطری ها نشان دهنده طعم اصلی و متفاوت آن باشند.

همچنین برای بر انگیختن حس کنجکاوی مشتریان و جذب بیشتر آنها کلمه Chillio را در قسمت وسط و در فضای منفی لوگو تایپ قرار دادیم تا مشتری با دیدن کلمه چیلی نعجب نکند. اما برای خرید این محصول ترغیب شود. بسته بندی آبمیوه ها در بطری های شفاف شیشه ای می باشد. هدف از این ساخت این مدل نشان دادن خلوص آبمیوه و رنگ زیبای آن به مشتریان می باشد .

بسته بندی و طراحی برند آبمیوه Chillio

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *