بسته بندی, چاپ, طراحی گرافیک

بسته بندی خلاقانه مواد غذایی Harvey Nichols

بسته بندی خلاقانه مواد غذایی Harvey Nichols

بسته بندی خلاقانه مواد غذایی Harvey Nichols توسط دو شریک استراتژیک و خلاق Smith&+Village در زمینه طراحی، اجرا و بسته بندی مواد اجرا و آماده ارائه شد.

دیدگاه جدید در بسته بندی خلاقانه مواد غذایی باعث شد تا ارائه خوراکیها با صنعت مد و به روز همراه شود . طرحهایی شیک، منحصربفرد و لوکس انگلیسی که در فروشگاههای بزرگ Harvey در اختیار مشتریان قرار می گیرند.بسته بندی خلاقانه مواد غذایی Harvey Nichols

بسته بندی مواد غذایی Harvey Nichols از سال ۱۹۹۴ با طرحهای معروف عکس سیاه و سفید کار خود را آغاز و تا به امروز ادامه داده بود.

Smith&+Village با توجه به تقاضای بازار کنونی و طرز فکر افراد از طرحهایی که با زبان مد همراه بودند الهام گرفتند . آنها با استفاده از این سبک بسته بندی مواد غذایی پیشنهادات گونه ای کاملا متفاوت به نمایش گذاشتند.

یکی از مدیران اجرایی پروژه Smith&+Village درباره تغییر در بسته بندی محصولات خود اینگونه توضیح داد که : امروزه بیشتر افراد بخصوص جوان ها در انتخاب هر چیزی، حتی مواد غذایی به دنبال تجملات و مد روز می باشند . ما تصمیم گرفتیم تا با تغییر در بسته بندی مواد غذایی Harvey Nichols ، تجربه جدیدی برای مشتریان خود فراهم نماییم.

بسته بندی خلاقانه مواد غذایی از چای تا بیسکویت هر کدام دارای ایده خاصی هستند.

این ایده مانند یک مجموعه ای از مد می باشد، که از بسیاری عناصر تشکیل شده است .

هر کدام ویژگی خاص خود را دارند . همگی در کنار هم کار می کنند .  اما به هیچ عنوان شبیه همدیگر نمی باشند.

این مجموعه با استفاده از مواد لوکس موجود و مجموعه ای از المان های گرافیکی جدید به صورت اختصاری با نام HN ارائه می شود . کمپانی بسته بندی مواد غذایی Harvey Nichols با اجرای این الگوها در صنعت چاپ و بسته بندی مواد غذایی خود شاهد موفقیت و رشد فروش در مراکز عرضه کننده این محصولات در کشور بوده اند.بسته بندی خلاقانه مواد غذایی Harvey Nichols

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *