بسته بندی

کارخانه تولید شیشه نوشیدنی از گیاه در مکزیک

کارخانه تولید شیشه نوشیدنی از گیاه در مکزیک

کارخانه تولید شیشه نوشیدنی از گیاه در مکزیک ، Saverglass به عنوان یکی از مهمترین تولید کنندگان شیشه های نوشیدنی ، توانسته ظرفیت تولید خود در فرانسه و امارات متحده عربی را با تولید بطری از گیاه بیافزاید.

این کارخانه اعلام کرده است با استفاده از این گیاه می تواند در سال ، ۱۲۰ میلیون بطری تولید کند . همچنین با توجه به تقاضای بیشتر استفاده از کوره های شیشه خود را تا ۲ برابر افزایش دهد.کارخانه تولید شیشه نوشیدنی از گیاه در مکزیک

این گیاه در شهر Acatlán با جمعیتی حدود ۲۲ هزار نفر و در نزدیکی شهر Guadalajara در ارتفاعات ۴۵۰۰ متری در کشتزارها و علف زارهای آن منطقه می روید.

کارخانه تولید شیشه نوشیدنی از گیاه Saverglass، زمینی با مساحت ۶۱ هکتار را داراست ، که در نزدیکی این کشت زارها قرار دارد. مدیران این کارخانه، گیاهان را توسط شبکه ریلی به Saverglass منتقل و وارد چرخه تولید می کنند.

در اولین مرحله تولید شیشه  نوشیدنی، این گیاهان وارد کوره می شوند . سپس داخل یکی سری قالبهای فلزی قرار می گیرند و بعد از طی مسیر قالب ها باز شده و بطری از داخل آنها خارج می شود .

از اینجا به بعد بطری ها سفر خود را آغاز خواهند کرد. بطری ها برای جابجا شدن توسط رباتها روی پالتهایی قرار می گیرند . در پوش پلاستیکی روی آنها بسته می شود و سپس همگی انبار خواهند شد . تا با توجه به سفارش به مقصدهای مورد نظر فرستاده شوند.

مدیر کارخانه تولید شیشه نوشیدنی از گیاه Saverglass در این باره توضیح می دهد که : در حال حاضر امکان تولید دو طرح مختلف بطری بصورت همزمان وجود دارد که بنا به نیاز مشتری و سفارشها تولید خواهد شد.

با توجه به اینکه تمام مراحل تولید توسط کامپیوترها و رباتها انجام می شود، برای کنترل بیشتر در هر قسمت و روی دستگاهها یک مسئول در نظر گرفته شده تا کیفیت محصولات بررسی شود.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
بسته بندی قهوه فوری Campanini توسط کمپانی Path
مدیر کارخانه تولید شیشه نوشیدنی از گیاه ، همچنین اعلام کرد: با توجه به ظرفیتهای انبوهی که از این محصول در اختیار داریم می توانیم علاوه بر ساخت بطری نوشیدنی، ساخت دکوراسیون داخلی، چاپ روی صفحه، پوشش الکترو استاتیک، اکتیو اسیدی و سند بلاست را نیز انجام دهیم.

همچنین وی در ادامه افزود: که مواد تولیدی کارخانه ما ۵۰ تا ۶۰ درصد قابل بازیافت می باشند . از این رو می توان آنها را از طرفداران صنعت بازیافت نیز معرفی کرد.کارخانه تولید شیشه نوشیدنی از گیاه در مکزیک

John Marc Arramboug مدیر اجرایی کارخانه Saverglass می گوید: در کارخانه ما استاندارد کیفیت محصولات و خدمات به افراد و حفظ محیط زندگی در بالاترین میزان ممکن می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *