چاپ

نمایشگاه جهانی چاپگرهای جوهر افشان Spotlight

نمایشگاه جهانی چاپگرهای جوهر افشان Spotlight

چاپگرهای جوهر افشان در بسیاری از بازارهای جهانی به طور گسترده و موفقیت آمیزی مورد استفاده قرار می گیرند. اکثر متخصصین در بازار جهانی از آنها استفاده می کنند. البته هزینه جوهر در چاپگرها، دغدغه بزرگی برای مصرف کنندگان می باشد.

اما برای عده ای پشتیبانی خدمات معیار کلیدی است که تمامی هزینه ها را پوشش می دهد.

بر اساس گزارشهای پنجمین نمایشگاه جهانی چاپگرهای جوهر افشان که در اواخر ماه آوریل انجام شد، با بررسی های منحصر بفرد سالانه از وضعیت چاپ، نتایج قابل قبولی در تمام بازارهای جهانی به دست آمد.

نمایشگاه جهانی چاپگرهای جوهر افشان Spotlight

با این حال فقط با اتکا به این نظرسنجی نمی توان به تجزیه و تحلیل پرداخت. بنابراین بصورت سالانه یک موضوع ویژه مورد بررسی قرار می گیرد و کمیته تخصصی جزییات بیشتری را مورد بررسی قرار می دهند و موضوع امثال تاثیرات چاپ جوهر افشان ها می باشد.

تا سال ۲۰۰۸ برای همه برنامه های کاربردی با حجم بسیار بالا، انتخاب بین تونر افست و دیجیتال بود.

با این حال، طی چند سال اخیر، تحولات گسترده ای در چاپگرهای جوهر افشان صورت گرفته و بسیاری از چالش ها در حوزه چاپ و زیر ساخت ها برطرف شده است.

جوهر افشانها به عنوان یک فرایند بالغ و پایدار مورد استفاده قرار می گیرد و قادر به تولید تصاویر با کیفیت بالا با توجه به زیر ساخت های مختلف می باشد. بنابراین امسال بهترین زمان برای بررسی تاثیرات چاپ جوهر افشان ها بود. در حالی که ۳۰۰ نفر در این نظر سنجی شرکت کردند که ۲۰۳ چاپگر و ۹۹ تامین کننده بودند، در کل علاقه بیشتری به استفاده از چاپگرهای جوهر افشان داشتند.نمایشگاه جهانی چاپگرهای جوهر افشان Spotlight

آنها از نوآوری در این زمینه استقبال نمی کردند و همچنان درک زیادی از چگونگی بهره برداری از مزایای آن ندارند. از تحقیقات به دست آمده این نتیجه حاصل شد که تقریبا هیچ تنوع منطقه ای نیز وجود نداشت. این هم نظری در بین چاپگرها و تاکین کننده ها به صورت یکسان وجود داشت.

گزارش کامل درباره نمایشگاه جهانی چاپگرهای جوهر افشان در پایان ماه می منتشر خواهد شد و برای همه کسانی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند، به صورت رایگان فرستاده خواهد شد.

نمایشگاه جهانی چاپگرهای جوهر افشان Spotlight

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
پروفایل ICC

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *